Terapeut & Chiropraktik & liečiteľ – Henrich Nováček sa s nami podelil o jeho vlastné skúsenosti

Veľmi ma teší skutočnosť, že som mal tú možnosť stretnúť sa s týmto v súčasnej dobe výnimočným produktom. Veľmi milo ma prekvapili jeho účinky ako na fyzické, tak na psychické zdravie, pretože ako všetci veľmi dobre vieme, jedno bez druhého nemôže a nikdy fungovať nebude. Ako chiropraktik, terapeut a liečiteľ pracujem dennodenne s ľuďmi a preto sa stretávam s mnohými diagnózami, zdravotnými problémami a ťažkosťami, ktoré dennodenne s pacientmi riešime a hľadáme najkratšiu cestu k pevnému a dlhodobému zdraviu, lepšej kondícii a celkovo k plnohodnotnejšiemu a naplnenejšiemu životu. V tomto povolaní, či skôr poslaní je mi nezastupiteľným a silným pomocníkom práve transdermálne magnézium a ostatné produkty od EasyBody.

Väčšina z vás už iste vie, že každá choroba, neduh, či akýkoľvek iný nazvime to všeobecne zdravotný problém predtým než začne „bolieť vo fyzickom tele“ prechádza svojim psycho-somatickým alebo inak povedané duchovným vývojom, priebehom, až kým dospeje k fyzickej bolesti, k problému. Často hovorím svojim pacientom, že je síce dôležité poznať psycho-somatické príčiny ochorení a dané zdravotné problémy riešiť práve tu – v rovine príčiny, no v ten moment, keď nás práve čosi bolí, ťahá, pichá je veľmi ťažké ak nie nemožné pre mnohých z nás sa zaoberať hlbšou, vnútornou príčinou tohto stavu či ochorenia. A tu prichádza na pomoc EasyBody s jeho výnimočnými produktami.

Počas mojich praktických skúseností s transdermálnym magnéziom (hovoríme už o niekoľkých stovkách pacientov) môžem bez váhania povedať, že transdermálne magnézium od EasyBody má výnimočné liečebno-relaxačné pôsobenie na ľudský organizmus. Uvoľňuje i niekoľkoročné bolestivé chronické spazmické stavy svalovej sústavy – chronické kŕče, zlepšuje a skvalitňuje spánok čo je prirodzený a najdôležitejší spôsob regenerácie ľudského organizmu, používam ho aj ako podporný prostriedok a súčasť terapie pri problémoch s depresiami, dokonca som zaznamenal u mojich pacientov aj zlepšenie a úpravu stavov akými sú hypertenzia – vysoký krvný tlak, či úpravu srdcového rytmu pri diagnózach akými sú arytmia a tachykardia, ktorých pôvod bol v zvýšenej miere stresu, preťažovania sa a podobne. Dnes nájdete na trhu mnoho prípravkov a produktov o ktorých je často písané ako o zázračných či univerzálnych prostriedkov na liečbu či prevenciu zdravotných problémov, no mnohé z nich slúžia skôr na „biznis“ ako na skutočnú pomoc ľuďom ju hľadajúcim. Ja osobne som človek, ktorý kým niečo vyhlási, či odporučí najprv si účinky toho či onoho produktu overím v praxi a inak tomu nebolo ani v prípade transdermálneho magnézia od EasyBody. Nikdy neodporúčam niečo, o čom neviem že funguje, pomáha a hlavne sa snažím držať zásady prírodného pôvodu. Pretože z môjho pohľadu liečiť človeka liekom či iným doplnkom, ktorý na jedno pomôže no na druhej strane má často niekoľko vedľajších nežiadúcich účinkov je z dlhodobého hľadiska jednoducho nezmysel. A práve preto môžem rozhodne povedať, že transdermálne magnézium od EasyBody spĺňa moje osobné kritéria pre prostriedok na zlepšenie kvality života a zdravia človeka a teda ho môžem len a len všetkým vám milí priatelia vrelo odporúčať.

Shopping cart
Žiadne produkty v košíku!
Pokračovať v nákupe
0