Produkty EasyBody ma nakopnú pred každou súťažou, hovorí Ladislav Macúch

Cvičeniu sa aktívne venujem od svojej mladosti. Cvičenie je neodmysliteľnou súčasťou mojho života. Ako každý mladý chalan som sníval sen o veľkých bicepsoch, chrbte a tehličkách na bruchu. Vo fitku som trávil takmer celý môj voľný čas. Nemal som problém cvičiť s ťažkými váhami, ale necítil som sa dobre. Svoj sen o obrovských svaloch som sníval takmer 20 rokov.

Zlom nastal, keď som si uvedomil, že mám problém vyjsť pešo na druhé poschodie bez toho, aby som sa nezadýchal. Keď som sa postavil na váhu, ručička ukazovala 118 kg. Upravil som svoju stravu a k silovému tréningu som doplnil rôzne druhy kruhových tréningov. Začal som aktívne venovať aj behu. V priebehu 14 mesiacov sa moja váha znížila o 28 kg.

Počas tohto (nie vždy ľahkého) obdobia som pochopil, že je dôležité, aby moje telo pracovalo ako celok, bolo súmerné, ohybné, silné a zároveň malo kondíciu. Dodnes sa pravidelne venujem silovému, kruhovému tréningu a behu. Je veľmi náročné skĺbiť tieto odlišné typy tréningov a to najmä vtedy, keď z každého tréningu chcem vyťažiť maximum. Odmenou za poctivú drinu na tréningoch je nielen dobrý pocit, ale aj účasť na rôznych komerčných súťažiach – Oceľový medveď, Drsná družina, Mega tresk, bežecké súťaže a preteky Spartan Race. Každá súťaž a preteky ma posunú vpred. Uvedomím si, v čom sa musím zlepšiť, aké mám rezervy a čo som podcenil.

Viem, že k aktívnemu životnému štýlu patrí okrem cvičenia aj regenerácia a relax. Telo si po náročných tréningoch a súťažiach zaslúži oddych a renegeráciu. Produkty od Easybody používam pravidelne. Dodajú môjmu telu magnézium, ktoré je vstrebateľné oveľa rýchlejšie ako v tabletovej forme. Medzi moje najobľúbenejšie produkty patria magnéziové vločky do kúpeľa a magnéziový olej Sport. Sú zároveň aj mojou prevenciou proti stresu, únave a vyčerpaniu.

Shopping cart
Žiadne produkty v košíku!
Pokračovať v nákupe
0