Naše magnéziové produkty EASYBODY kúpite v lekárni SALVATOR v Leviciach

Naše magnéziové produkty EASYBODY kúpite v lekárni SALVATOR v Leviciach

V lekárňach nájdete naozaj bohatý výber magnéziových doplnkov. Avšak tých naozaj funkčných je žalostne málo a často sú len na objednávku. Dnes je doba, kedy treba byť dobre informovaný o tom, čo naozaj funguje a čo je len lacné – niekedy drahé placebo. Drvivá väčšina orálne podávaných produktov je na báze oxidu horečnatého, ktorý patrí medzi anorganické soli.

Pri tomto type magnézia treba vedieť , že napríklad jedna tabletka 500 mg oxidu horečnatého obsahuje 300 mg prvkového horčíka. Telo však môže získať iba malé množstvo, pretože látka sa nevstrebe,  nie je  biologicky využiteľná. Štúdie hovoria o miere vstrebateľnosti  4 %, čo pri 500 mg tabletkách predstavuje 12 mg, pričom zvyšných 288 mg zostane v črevách, kde pôsobí ako preháňadlo.

V tejto lekárni pochopili problematiku aplikácie magnéziového oleja EASYBODY cez pokožku. Magnéziový olej je  prírodný horčík výnimočnej čistoty. Príjem horčíka je týmto spôsobom 5-krát rýchlejší ako pri orálnom užití tabliet.

EasyBody™ chlorid horečnatý je celkom ionizovaný pre efektívne vstrebávanie a uchovanie v tele. To znamená, že tento základný minerál sa vstrebáva do kožného tkaniva, bezprostredne vnikne do buniek a efektívne doplní straty horčíka spôsobené potením a stresom a inými vplyvmi.
Ak užívate magnéziové doplnky pravidelne, skúste spraviť zmenu a začať s transdermálnou aplikáciou, teda natieraním a vmasírovaním si magnéziového oleja priamo na pokožku.  Po krátkom čase uvidíte a pocítite pozitívne zmeny, ktoré pri orálnom užívaní často nedosahujú požadovaný efekt.

Shopping cart
Žiadne produkty v košíku!
Pokračovať v nákupe
0