Lekáreň Salator Levice – EasyBody

Home | Lekáreň Salator Levice – EasyBody

V lekárňach nájdete naozaj bohatý výber magnéziových doplnkov. Avšak tých naozaj funkčných je žalostne málo a často krát sú len na objednávku. Dnes je doba kedy treba byť naozaj dobre informovaný čo funguje a čo je iba lacné niekedy drahé placebo. Drvivá väčšina orálne podávaných produktov je na báze oxidu horečnatého, ktorý patrí medzi anorganické soli.  Pri tomto type magnézia treba vedieť , že napr. jedna tabletka 500mg oxidu horečnatého obsahuje 300mg prvkového horčíka. Telo však môže získať iba malé množstvo, pretože látka sa nevstrebá,  nie je  biologicky využiteľná. Štúdie hovoria o miere vstrebatelnosti  4%. To znamená že 12mg z 500mg tabletky, kde zvyšných 288 mg zostane v črevách, kde pôsobí ako preháňadlo.

V tejto lekárni pochopili problematiku aplikácie magnéziového oleja EASYBODY cez pokožku kde magnéziový olej je  prírodný horčík výnimočnej čistoty. Príjem horčíka je týmto spôsobom 5-krát rýchlejší ako pri orálnom užití tabliet.
EasyBody™ chlorid horečnatý je celkom ionizovaný pre efektívne vstrebávanie a uchovanie v tele. To znamená, že tento základný minerál sa vstrebáva do kožného tkaniva, bezprostredne vnikne do buniek a efektívne doplní straty horčíka spôsobené potením a stresom a inými vplyvmi.
Ak užívate pravidelne magnéziové doplnky skúste spraviť zmenu a začať s transdermálnou aplikáciou teda natieraním a vmasírovaním si magnéziového oleja priamo na pokožku.  Po krátkom čase uvidíte a pocítite pozitívne zmeny, ktoré pri orálnom užívaní často krát nedosahujú požadovaný efekt.
Viac informácií o lekárni Salator Levice nájdete tu

Socials

Shopping cart
Žiadne produkty v košíku!
Pokračovať v nákupe
0