Športovci zbystrite pozornosť, magnézium by mal byť váš najlepší kamarát

Športovci zbystrite pozornosť, magnézium by mal byť váš najlepší kamarát

Faktom je, že magnézium sa podľa posledných výskumov podieľa už na viac ako 800 biochemických procesoch v organizme. Je to minerál, ktorý má priamy vplyv na optimálnu kontrakciu svalov, pevnosť kostí, produkciu energie a distribúciu kyslíka do buniek. Jedná sa o kľúčové faktory pre podanie maximálneho výkonu každého športovca.

EasyBody ™ transdermálne magnézium nahradí horčík, stratený potom vďaka zrýchlenému metabolizmu pri namáhavej činnosti rýchlejšie ako akákoľvek orálna forma suplementácie.
Horčík je vstrebávaný priamo kožným tkanivom, efektívne dopĺňa hladinu horčíka a tým umožní svalom prirodzene a rýchlejšie regenerovať.

Bez horčíku nie je možné v tele produkovať Adenozíntrifosfát (ATP), ktorý je celkom zásadný pre produkciu aeróbnej energie v tele. Nízka hladina horčíka vedie k tomu, že telo začne produkovať energiu anaeróbne, spaľovaním glukózy, čo je neefektívny proces, ktorého vedľajším produktom je laktát – kyselina mliečna (znižuje svalovú silu, zhoršuje koordináciu a je zdrojom fyzickej i psychickej únavy).

Navštívte našu bohatú ponuku magnéziových produktov od EasyBody

Shopping cart
Žiadne produkty v košíku!
Pokračovať v nákupe
0