Tanečník a magnézium – Henrich Gibala (20r.)

Henrich Gibala - tanečníkZdravím všetkých priaznivcov výkonu na plné obrátky a všetkých odporcov kŕčov! Som tanečník, ktorý používa svoje telo (a hlavne nohy) každý deň ako pracovný nástroj. Študujem klasický tanec na VŠMU v Bratislave a účinkujem ako tanečník aj v muzikáli na Novej scéne. Trénujem každý deň a nemôžem si dovoliť žiadne obmedzenia – telo a hlavne nohy (ktoré mám zo všetkých baleťákov najdlhšie, a teda je s nimi aj najviac roboty) musia fungovať bezchybne. Práve preto som nesmierne rád, že som natrafil na super chalanov, ktorí ma presvedčili, aby som vyskúšal magnéziový olej v spreji od EasyBody. Už predtým som pravidelne požíval magnézium najmä vo forme tabletiek alebo prášku pre bežcov.

Nikdy som však necítil želaný efekt ako napr. ľahšie nohy (ako tomu tanečníci hovoria) alebo úľavu od stuhnutosti do takej miery, ako som očakával. Vlastne až pri tomto produkte som konečne zistil ako skutočne „šlape“ poriadna dávka horčíka priamo do nôh! Magnézium v spreji používam už od leta a stalo sa stálou súčasťou mojej školskej (čiže tréningovej) tašky. Každé ráno pred tréningom začínam svojím desatorom – 10 strekov magnézia. Rýchlo sa vstrebe a už viem, že nemusím nič iné riešiť a môžem sa plne sústrediť sa svoj výkon.

Je to ako s formulou F1 – telo je monopost, magnéziový sprej sú mechanici a ja som pretekár. Ak by si pretekár mal počas závodu robiť údržbu stroja sám, ohromujúci výkon by veru nepodal… No teraz už mám kamaráta v spreji, na ktorého je vždy spoľah. Takže priatelia, toto je jeden z mála produktov, ktorý nekompromisne funguje tak, ako sa tvári, že by mal. Ak teda nechcete, aby sa aj Vaše svaly iba tvárili, že sú v pripravené podať stopercentný výkon, nebráňte sa ani Vy rannému desatoru.

PS: Odporúčam každému vyskúšať produkty od EasyBody, je úžasné ako tieto spreje krásne fungujú a dodávajú môjmu telu vhodnú dávku magnézia.

Shopping cart
Žiadne produkty v košíku!
Pokračovať v nákupe
0